Förtroendevalda hos oss.

Susanne Johansson (S)

Kontaktinformation

E-post:
Susanne.5.Johansson@karlskrona.se

Bild på Susanne Johansson

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige Ledamot 2022-10-15 2026-10-14
Miljö- och samhällsbyggnadsnämnden Ledamot 2023-01-01 2026-12-31