Förtroendevalda hos oss.

Håkan Eriksson (S)

Kontaktinformation

E-post:
hakan.eriksson@karlskrona.se

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ledamot 2018-10-25 - 2022-12-31
Kunskapsnämnden Ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31
Utveckling i Karlskrona AB Ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31