Förtroendevalda hos oss.

Camilla Persson (S)

Kontaktinformation

E-post:
Camilla.Persson@karlskrona.se

Bild på Camilla Persson

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige Ersättare 2022-10-15 2026-10-14
Socialnämnden Ledamot 2023-01-01 2026-12-31