Förtroendevalda hos oss.

Dan Lundkvist (S)

Kontaktinformation

E-post:
Dan.Lundkvist@karlskrona.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Utveckling i Karlskrona AB Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31