Förtroendevalda hos oss.

Pernilla Persson (C)

Kontaktinformation

E-post:
pernilla.persson@karlskrona.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Kunskapsnämnden 1:e vice ordf 2019-01-01 - 2022-12-31