Förtroendevalda hos oss.

Annica Blomstrand (S)

Kontaktinformation

E-post:
Annica.Blomstrand@karlskrona.se

Bild på Annica Blomstrand

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2018-10-25 - 2022-12-31
Moderbolag, AB Karlskrona Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31