Förtroendevalda hos oss.

Olle Hilborn (MP)

Kontaktinformation

E-post:
Olle.Hilborn2@karlskrona.se

Bild på Olle Hilborn

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ledamot 2018-10-25 - 2022-12-31