Förtroendevalda hos oss.

Marcus Degerskär (S)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Funktionsstödsnämnden 2:e vice ordf 2023-01-01 2026-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2022-10-15 2026-10-14
Samordningsförbundets styrelse (Finsam) Ersättare 2023-01-01 2026-12-31