Förtroendevalda hos oss.

Torsten Palmgren (M)

Kontaktinformation

E-post:
Torsten.palmgren@karlskrona.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Kultur- och fritidsnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Överförmyndarnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31