Förtroendevalda hos oss.

Tommy Andersson (MP)

Kontaktinformation

E-post:
tommy.2.andersson@karlskrona.se

Bild på Tommy Andersson

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Arbetsmarknadsnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2019-12-03 - 2022-10-14