Förtroendevalda hos oss.

Shirin Sahebjamee (S)

Kontaktinformation

E-post:
Shirin.SahebJamee@karlskrona.se

Bild på Shirin Sahebjamee

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kunskapsnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31