Förtroendevalda hos oss.

Emma Hilborn (V)

Kontaktinformation

E-post:
emma.hilborn@karlskrona.se

Bild på Emma Hilborn

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2018-10-25 - 2022-12-31
Äldrenämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31