Förtroendevalda hos oss.

Hind Abdul Wahab (S)

Bild på Hind Abdul Wahab

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2018-10-25 - 2022-12-31