Förtroendevalda hos oss.

Annika Hansson (M)

Kontaktinformation

E-post:
Annika.Hansson2@karlskrona.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Kultur- och fritidsnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31