Förtroendevalda hos oss.

Bengt Jönsson (KD)

Kontaktinformation

E-post:
bengt.1.jonsson@karlskrona.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kunskapsnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31