Förtroendevalda hos oss.

Helene Gustafsson (S)

Kontaktinformation

E-post:
helene.gustafsson@karlskrona.se

Bild på Helene Gustafsson

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Socialnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31