Förtroendevalda hos oss.

Mariane Johansson (SD)

Kontaktinformation

E-post:
Mariane.Johansson@karlskrona.se

Bild på Mariane Johansson

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Kunskapsnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Valnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31