Förtroendevalda hos oss.

Stefan Lundin (L)

Kontaktinformation

E-post:
stefan.1.lundin@karlskrona.se

Bild på Stefan Lundin

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Miljö- och samhällsbyggnadsnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31