Förtroendevalda hos oss.

Ulf Hansson (V)

Kontaktinformation

E-post:
Ulf.Hansson@karlskrona.se

Bild på Ulf Hansson

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kultur- och fritidsnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31