Förtroendevalda hos oss.

Susanne Cederholm (SD)

Kontaktinformation

E-post:
susanne.cederholm@karlskrona.se

Bild på Susanne Cederholm

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kultur- och fritidsnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Valnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31