Förtroendevalda hos oss.

Margaretha Jonasson (SD)

Kontaktinformation

E-post:
margaretha.jonasson@karlskrona.se

Bild på Margaretha Jonasson

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Drift- och servicenämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2018-10-25 - 2022-12-31