Förtroendevalda hos oss.

Susanne Johansson (S)

Kontaktinformation

E-post:
susanne.5.johansson@karlskrona.se

Bild på Susanne Johansson

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Miljö- och samhällsbyggnadsnämnden 1:e vice ordf 2019-01-01 - 2022-12-31