Förtroendevalda hos oss.

Johan Hjortsberg (M)

Kontaktinformation

E-post:
johan.hjortsberg@karlskrona.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Drift- och servicenämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunalförbundet Räddningstjänst Östra Blekinge Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14