Förtroendevalda hos oss.

Jimmy Petersson (S)

Kontaktinformation

E-post:
jimmy.petersson@skola.karlskrona.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Miljö- och samhällsbyggnadsnämnden Ledamot 2019-01-31 - 2022-12-31