Förtroendevalda hos oss.

Mats Ekberg (S)

Kontaktinformation

E-post:
mats.ekberg@karlskrona.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Miljö- och samhällsbyggnadsnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31