Förtroendevalda hos oss.

Karin Daleke (S)

Kontaktinformation

E-post:
Karin.Daleke@karlskrona.se

Bild på Karin Daleke

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Miljö- och samhällsbyggnadsnämnden Ersättare 2019-01-31 - 2022-12-31
Valnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31