Förtroendevalda hos oss.

Johan von Reis (C)

Kontaktinformation

E-post:
Johan.vonReis@karlskrona.se

Bild på Johan von Reis

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Socialnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31