Förtroendevalda hos oss.

Roland Andreasson (S)

Kontaktinformation

E-post:
roland.andreasson@karlskrona.se

Bild på Roland Andreasson

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige 1:e vice ordf 2019-05-29 - 2022-10-14
Kunskapsnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Moderbolag, AB Karlskrona Ledamot 2019-05-29 - 2022-12-31