Förtroendevalda hos oss.

Selma Matthiasdottir (S)

Kontaktinformation

E-post:
selma.matthiasdottir@karlskrona.se

Bild på Selma Matthiasdottir

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ledamot 2018-10-25 - 2022-12-31