Förtroendevalda hos oss.

Anna Stridsjö (M)

Kontaktinformation

E-post:
anna.stridsjo@karlskrona.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2019-10-01 - 2022-10-14
Miljö- och samhällsbyggnadsnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31