Förtroendevalda hos oss.

Velia Ekström (M)

Kontaktinformation

E-post:
velia.ekstrom@karlskrona.se

Bild på Velia Ekström

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Miljö- och samhällsbyggnadsnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Överförmyndarnämnden Vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31