Förtroendevalda hos oss.

Marcus Degerskär (S)

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ledamot 2018-10-25 - 2022-12-31
Moderbolag, AB Karlskrona Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Utveckling i Karlskrona AB Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31