Förtroendevalda hos oss.

Anna Strömqvist Vollan (S)

Kontaktinformation

E-post:
Anna.StromqvistVollan@karlskrona.se

Bild på Anna Strömqvist Vollan

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Kunskapsnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31