Förtroendevalda hos oss.

Håkan Eriksson (S)

Kontaktinformation

E-post:
Hakan.Eriksson@karlskrona.se

Bild på Håkan Eriksson

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige Ledamot 2022-10-15 2026-10-14
Kommunstyrelsen Ledamot 2022-10-25 2026-12-31
Kunskapsnämnden 2:e vice ordf 2023-01-01 2026-12-31
Utveckling i Karlskrona AB Vice ordförande 2023-01-01 2026-12-31